KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424380
nr 1442 4380
Oidentifierad konstnär. Signerad, 84, rymd. Olja på duk, 45x54cm, yttermått inklusive ram: 49x59cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:41:36
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr